Dėmesio Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, naudoti slapukus iš šios svetainės paspauskite mygtuką GERAI
0
Krepšelis tuščias
Drewmix

Įmonė "Drewmix" baldus gamina nuo 1992 metų ir yra vieni iš baldų pramonės lyderių. Kuria valgomojo baldų kolekcijas namams, biurams, restoranams, viešbučiams ir plačiai suprantamoms viešosioms erdvėms, kurias jau daugelį metų vertina plati patenkintų klientų grupė. "Drewmix" baldai pagaminti iš buko masyvo ir natūralių lukštų, kurių dėka galime parodyti natūralų medžiagos grožį ir struktūrą. Įmonė turi vieną moderniausių gamybos linijų Lenkijoje ir nuolat tobulina technologijas, kurios leidžia sukurti funkcionalius, ergonomiškus, pagal šiuolaikinio dizaino principus suprojektuotus valgomojo baldus.

Kėdėms ir stalo pagrindams dažyti ir lakuoti naudojami tik ekologiškos medžiagos ir vandens pagrindo lakai, kuriuose 100% nėra lakiųjų organinių junginių. Tai leidžia derinti gamybos patikimumą ir rūpestį aplinka.

Audinius kėdėms rinkitės tiesiogiai iš gamintojo svetainės spausdami šią nuorodą. Jums patinkančio audinio numerį įrašykite prie pasirinktos kėdės esančiame laukelyje "Audinio numeris".