Dėmesio Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, naudoti slapukus iš šios svetainės paspauskite mygtuką GERAI
0
Krepšelis tuščias
  • Baldai pristatomi visoje Lietuvoje mūsų transportu
  • Patogiausi atsiskaitymo būdai
  • Visi baldai yra originalūs su patentuotais gamintojų ženklais
  • Visada gausite 24 mėn gamintojo kokybės garantiją
  • Žinosite, kad baldus pirkote už pačią geriausią kainą
Lizingo informacija

Baldai Vigo - sutvarkykite namus, apie kuriuos svajojate
Jei vertinate stilių, jums patinka ryškios spalvos, tačiau taip pat šiek tiek minimalizmo ir tuo pačiu glamour estetika, tuomet tikrai turėtumėte pasirinkti kolekciją Vigo, kurios dėka sutvarkysite namus ar butą taip, kaip visada svajojote, be jokių kompromisų. Mūsų parduotuvėje galite įsigyti už labai palankią kainą! Dėl to, kad tai yra moduliniai baldai, jūs pasirenkate tai, ko jums reikia, ir sutvarkote interjerą taip, kaip norite!

Interjeras kaip iš katalogo
Pasirinkdami baldų kolekciją Vigo, jūs galite sutvarkyti svetainę tarsi iš katalogo, kuri bus ne tik subtilesnė, bet ir labai funkcionali. Verta atkreipti dėmesį į tai, kad kiekvienas pasiūlyme esantis baldas yra išgrynintas iki mažiausiš detalių, kur niekas niekada neatsiranda atsitiktinai. Geometrinė forma ir šiek tiek išsikišusios viršūnės atrodo puikiai. Taip pat turėtumėte pasidomėti spalvomis, kuriomis pasirūpino gamintojas. Čia vyrauja baltas blizgesys. Jis derinamas su natūraliu medžio imitacijos dekoru, kuris sukuria šiek tiek kontrastingą derinį. Rankenš trūkumas ir pritaikytas frezavimas užtikrina naudojimo patogumą, tačiau ir tuo pačiu pabrėžia furmų subtilumą su minimalizmo užuomina. Subtilios linijinės dekoracijos suteikia rafinuotumo jūsų svetainei ar miegamojo kambariui, ir tuo pačiu paverčia kambarį kuo stilingesniu ir nepaprastai jaukiu.

Filtras
Gamintojas
Kaina