Dėmesio Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, naudoti slapukus iš šios svetainės paspauskite mygtuką GERAI
0
Krepšelis tuščias
  • Baldai pristatomi visoje Lietuvoje mūsų transportu
  • Patogiausi atsiskaitymo būdai
  • Visi baldai yra originalūs su patentuotais gamintojų ženklais
  • Visada gausite 24 mėn gamintojo kokybės garantiją
  • Žinosite, kad baldus pirkote už pačią geriausią kainą
Lizingo informacija

Baldai Ole - stilinga ir nesenstanti kolekcija
Jei ieškote kolekcijos, kuri po keliolikos ar daugiau metų bus laikoma stilinga, rekomenduojame baldus Ole. Tai yra grožio ir nesenstančios estetikos esmė, todėl ši kolekcija puikiai tinka svetainei. Be to, džiaugiamės galėdami ją pasiūlyti už labai palankią kainą. Būtinai pažiūrėkite mūsų baldų parduotuvės pasiūlymą.

Ole kolekcija - puikus pasirinkimas prancūziško prašmatnumo mėgėjams
Jau seniai žinoma, kad prancūziško stiliaus aranžuotės yra ne tik klasės kvantencija, bet ir nesenstanti tendencija. Todėl, jei ieškote pasiūlymo šioje versijoje, kolekcija Ole tikrai pateisins jūsų lūkesčius! Verta atkreipti dėmesį į paprastą, modulinę formą, ilgas kojas ir dekoracijas linijiniu pavidalu. Pabrėžtina ir balta spalva, nes ji neužgožia interjero maža kubatūra. Apvalios ir subtilios rankenos suteikia dar daugiau rafinuotumo ir gero skonio visumai.

Estetika nėra viskas - svarbu ir kokybė
Visa Ole baldų kolekcijos linija yra nepaprastai stilinga, bet ir universali. Kolekcijos elementai puikiai atrodo tiek baltai nudažytos sienos fone, tiek prie dekoratyvinio akmens, angliškų dailylenčių ar 3D plokščių. Kiekviename kambaryje jie atneša elegancijos ir gero stiliaus pastabą. Tačiau tai dar nėra jų privalumų pabaiga, nes jie taip pat žavi savo kokybišku apdirbimu. Visi kolekcijos moduliai pagaminti iš labai gerų ir atsparių mechaniniams pažeidimams medžiagų. Na, be estetinės vertės, jie taip pat leidžia lengviau valyti grindis ir pašalinti dulkes. Tai ypač svarbu sergantiems alergija ar astma.

Filtras
Gamintojas
Kaina