Dėmesio Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, naudoti slapukus iš šios svetainės paspauskite mygtuką GERAI
0
Krepšelis tuščias
  • Baldai pristatomi visoje Lietuvoje mūsų transportu
  • Patogiausi atsiskaitymo būdai
  • Visi baldai yra originalūs su patentuotais gamintojų ženklais
  • Visada gausite 24 mėn gamintojo kokybės garantiją
  • Žinosite, kad baldus pirkote už pačią geriausią kainą
Lizingo informacija

Baldai Nonell - nauja jaunimo stiliaus versija
Įrengdami vaiko ar paauglio kambarį, turite atsižvelgti į tai, kad po neilgo laiko susitarimas neatitiks vaikų lūkesčių ir turėsite planuoti kitą renovaciją. Vis dėlto taip neturi būti. Baldų kolekcija Nonell, kurią galite įsigyti mūsų parduotuvėje, yra universali ir nesenstanti. Šie baldai ne tik įtikina savo unikaliu ir originaliu dizainu, bet ir yra už palankią kainą.

Jaunimo stiliaus universalumas
Daug ką galima pasakyti apie baldų kolekciją Nonell. Na, šios kolekcijos baldai yra ne tik kuo stilingesni, bet ir universalūs tuo pačiu metu, nes tinka vaikų, paauglių ir net studentų skoniui. Čia verta atkreipti dėmesį į atskirų modulių estetiką, kuri yra minimalistinė ir kartu dera į danų Hygge filosofiją (daniška gyvenimo koncepcija išgyvenanti pakilimą visame pasaulyje). Dėl to kiekvienas kambarys įgis daugiau jaukumo. Visos Nonell kolekcijos detalės yra paprastos, geometrinės formos. Savo ruožtu jų spalva tikrai yra originalesnė, bet ne pribloškianti. Šiuo atveju mes susiduriame su Poliarinio alksnio ir onikso spalvų deriniu, kuris kontrastuoja, bet tuo pačiu ir puikiai atrodo. Rankenos suteikia kiek griežtesnę atmosferą visumai.

Filtras
Gamintojas
Kaina