Dėmesio Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, naudoti slapukus iš šios svetainės paspauskite mygtuką GERAI
0
Krepšelis tuščias
  • Baldai pristatomi visoje Lietuvoje mūsų transportu
  • Patogiausi atsiskaitymo būdai
  • Visi baldai yra originalūs su patentuotais gamintojų ženklais
  • Visada gausite 24 mėn gamintojo kokybės garantiją
  • Žinosite, kad baldus pirkote už pačią geriausią kainą
Lizingo informacija

Baldų kolekcija Parma - eklektiškas pasiūlymas valgomajam ir svetainei
Jei norite papuošti savo svetainės ar valgomojo interjerą derindami įvairius susitarimus, patekote į reikiamą vietą! Baldų kolekcija Parma tikrai pateisins jūsų lūkesčius. Jo dizainas sujungia keletą stilių. Išraižytos kojos primena stilizuotus, barokinius baldus, tamsi fasadų spalva dera prie kolonijinio stiliaus, o ryškus, blizgus paviršius su minimalistinėmis, geometrinėmis rankenomis puikiai atspindi aukštųjų technologijų stiliaus charakterį.

Baldai, kurie daro įspūdį
Neabejotinai baldų kolekcija Parma yra sistema, kuri daro didelį įspūdį visiems. Matinio šokolado spalvos Sonoma derinys su matomu medžio ir smėlio spalvos fasadų raštu, puikiai tinka ir tuo pačiu sukuria elegantišką kontrastą ir linijas. Verta atkreipti dėmesį į išlenktus visų formų kraštus, kurie padidina baldų ilgaamžiškumą ir tuo pačiu apsaugo nuo nelaimingų atsitikimų - tai labai svarbu šeimoms su mažais vaikais. Aukštos, raižytos kojos suteikia lengvumo visiems moduliams ir papildomai leidžia išlaikyti švarius visus sveainės ar valgomojo kampus.

Filtras
Gamintojas
Kaina