Dėmesio Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, naudoti slapukus iš šios svetainės paspauskite mygtuką GERAI
0
Krepšelis tuščias
  • Baldai pristatomi visoje Lietuvoje mūsų transportu
  • Patogiausi atsiskaitymo būdai
  • Visi baldai yra originalūs su patentuotais gamintojų ženklais
  • Visada gausite 24 mėn gamintojo kokybės garantiją
  • Žinosite, kad baldus pirkote už pačią geriausią kainą
Lizingo informacija

Baldai Yolk - eklektinis grožis
Kolekcijoje Yolk esantys elementai džiugina ne tik kokybe, bet ir estetika. Nors jie atrodo labai išskirtinai, jų galite įsigyti mūsų el. parduotuvėje už labai palankią kainą. Mes garantuojame, kad liksite patenkinti savo pirkiniu!

Gryna ergonomika
Baldai Yolk suteiks maksimalios elegancijos ir stiliaus bet kokiam interjerui. Na, tai ne tik kietos medžiagos, kurios džiugina ne tik estetika, bet ir ergonomika bei paprastu naudojimu. Jie yra funkcionalūs ir lengvai valomi. Aukšta jų gamybai naudojamų medžiagų kokybė čia buvo derinama su patvariais stalčių atidarymo ir išplėtimo mechanizmais, kurie ilgus metus garantuoja ilgaamžiškumą ir patikimumą. Taip pat verta paminėti, kad visa tai atrodo gražiai - tuo jau pasirūpino gamintojas. Geometriškumas ir simetrija derinama su blizgančia balta spalva, kuri pabrėžia glamūro stilių, tačiau tuo pačiu padaro baldus Yolk dekoratyvius. Žinoma, tai nėra baldų kolekcijos Yolk pranašumų pabaiga, nes reikia pažymėti, kad ši kolekcija tinka bet kuriai svetainei. Šviesių sienų ar akmens masės grindų fone baldai puikiai atrodo, sukuriant vienspalvį išdėstymą.

Filtras
Gamintojas
Kaina