Dėmesio Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, naudoti slapukus iš šios svetainės paspauskite mygtuką GERAI
0
Krepšelis tuščias
  • Baldai pristatomi visoje Lietuvoje mūsų transportu
  • Patogiausi atsiskaitymo būdai
  • Visi baldai yra originalūs su patentuotais gamintojų ženklais
  • Visada gausite 24 mėn gamintojo kokybės garantiją
  • Žinosite, kad baldus pirkote už pačią geriausią kainą
Lizingo informacija

Baldai Tiffany - geriausias Provanso prašmatnumas
Provanso stiliaus baldai puikiai tinka bet kokiam interjerui dėl nepaprastos formos ir baltos spalvos. Todėl jie yra puikus pasiūlymas svetainei, klasikinio stiliaus valgomajame, prieškambariui ar miegamojo kambariui. Taigi, jei norite originaliai sutvarkyti šias patalpas, rinkitės baldų kolekciją Tiffany.

Efektyvus Provanso stiliaus dizainas
Baldų kolekcija Tiffany turi daug išskirtinių bruožų. Jie yra įspūdingi, platūs cokoliai su grioveliais, taip pat panašūs grioveliai priekyje, rodomi kaip stiklo rėmai, pabrėžiantys durų formą, arba dekoratyvinis stalčių motyvas. Toks elementas sukelia rafinuotą formavimą. Dekoratyvinės kojos savo forma suteikia baldams lengvumo. Tuo pačiu metu jie sukuria arkinę formą, kuri dar labiau pabrėžia klasikinį visumos pobūdį. Be to, turėtumėte atkreipti dėmesį ir į funkcines metalines rankenas. Jei turite kambarį ir norite jį įrengti lyg apartamentai, papuošti ryškiomis spalvomis ir tuo pačiu klasikiniu stiliumi, baldų kolekcija Tiffany pasirodys tarsi perlas.

Filtras
Gamintojas
Kaina